0800331286

Курс швейцарського франка до гривні в Сумах сьогодні

CHF/UAH
 •  

Швейцарія хоч і знаходиться в Європі, однак вона не стала членом ЄС і зуміла зберегти автономність місцевої валюти. Швейцарський франк з 1850 року є основною грошовою одиниці Швейцарії та Ліхтенштейну. Його курс щодо гривні і інших валют знаходиться на стабільному рівні. Аналізуючи котирування за різні періоди стає зрозуміло, що різких стрибків курсу немає і не було. Нерідко франк купується і продається для поїздок за кордон, інвестування, участі в торгах і т.д. Найкраще проводити обмін в філіях компанії КІТ Груп в Сумах.

Причини стабільності CHF

Політика Швейцарії спрямована на те, щоб її валюта була стабільною і незалежною. За рахунок тісної співпраці з країнами ЄС і СНД країна підтримує баланс між імпортом і експортом, тому ніяких обвалів і криз швейцарський франк не боїться. За всю історію існування дана валюта тільки раз переживала девальвацію в 1936 році в період Великої депресії, в той же час впали і інші світові валюти, включаючи долар і фунт стерлінгів. Сьогодні ж швейцарські банки є ідеальним місцем для того, щоб відкрити рахунок або завести офшори.

Від чого залежить курс CHF/UAH?

Швейцарія входить в ТОП-10 країн з найвищим рівнем життя. Влада і ЦБ постійно проводять інтервенції, контролюють валютні операції і варіюють облікові ставки. У Швейцарії на монетарну політику впливає Центральний банк, в Україні - Нацбанк. Якщо виникають зовнішні фактори, що впливають на курс, ці банки втручаються. Вони продають і купують іноземну валюту на світовому ринку, встановлюють нові правила валютного контролю і регулювання процентних ставок по кредитах.

На курс франк-гривня впливають різні фактори:

 • стан фінансового ринку обох країн;
 • показники макроекономіки (ВВП, торговий баланс, держборг, стан бюджету, індекс споживчих цін);
 • вплив торгів на великих міжнародних біржах;
 • довіра до валют;
 • прив'язка до золота, нафти, дорогоцінних металів і інших сировин.

В Україні на співвідношення CHF/UAH впливають котирування на українському міжбанківському ринку, а також курс, встановлений Центральним банком Швейцарії. Відслідковувати динаміку даної валютної пари можна на сайті компанії КІТ Груп.

Вигідний обмін CHF/UAH в Сумах в обмінному пункті КІТ Груп

На сьогоднішній день вигідний курс франка до гривні пропонує не так багато організацій, так як в нашій країні дана валютна пара недооцінена і не користується великою популярністю. Актуальний курс на своєму сайті щодня публікує Нацбанк. Дізнатися інші котирування можна на серверах інших банків і обмінників. Продати франк можна не у всіх банках, а на чорному ринку є підвищений ризик бути обманутим або отримати фальшиві гроші. Щоб уникнути черг і бюрократичних формальностей, вибирайте надійний обмінник КІТ Group.

Наша компанія має ряд очевидних переваг:

 • наявність в касах великого валютного резерву;
 • широкий асортимент грошових знаків крім швейцарського франка;
 • консультаційна підтримка;
 • в касах є обладнання, що перевіряє банкноти на справжність;
 • мінімальні комісії при обміні і грошових переказах;
 • комфортні умови обслуговування;
 • конфіденційність і безпеку угод.

Також нашим клієнтам пропонуються бонуси, програми лояльності та інші цікаві пропозиції. Можна заздалегідь зайти на сайт КІТ Груп, переглянути динаміку валют, скористатися калькулятором валют, оформити підписку на повідомлення і зафіксувати курс франка на 60 хвилин. Після цього можна приїхати в найближчий офіс і забрати гроші. Паспорт та інші документи не потрібні. Уточнити ці запитання можна за телефонами, вказаними на сайті обмінника.