Курс євро до долара в Сумах сьогодні

EUR/USD
 •  

Ви хочете виконати обмін євро - долар або конвертувати інші грошові знаки в Сумах? Наш обмінник пропонує широкий спектр послуг з продажу та обміну грошових коштів. Окрім європейської та американської валют ми оперуємо британськими фунтами, польськими злотими і російськими рублями. Всі їх можна продати або придбати за національну валюту, а також обміняти безпосередньо без участі української гривні, що дозволяє значно заощадити. Ми пропонуємо найвигідніший курс євро - долар, а також надійне і безпечне обслуговування. У нашому пункті обміну всі угоди відбуваються швидко, зручно і конфіденційно.

Як визначається курс євро до долара?

Існує безліч факторів, що впливають на курс євро до долара та інших валют. Серед найбільш значущих з них варто відзначити наступні:

 1. Політична і економічна ситуація в країні.
 2. Обсяг золотовалютних запасів і боргів держави.
 3. Відносини з міжнародними кредитними організаціями.
 4. Особливості законодавства і розмір облікової ставки;
 5. Випуск державних цінних паперів.
 6. Природні катастрофи та інші форс-мажорні обставини.

Оскільки формування ціни валюти - складний багатофакторний процес, обґрунтовані довгострокові прогнози можуть робити тільки фахівці. Однак відстеження останніх новин і змін котирувань дозволяє навіть неспеціалісту прогнозувати короткострокові тенденції зміни ціни. Це особливо важливо, якщо планується обмін великої суми. Також поточний крос курс долар-євро важливий для вибору часу здійснення угод валютними інвесторами.

Вартість платіжних одиниць, як і будь-яких товарів, визначається ринковим шляхом на міжбанківських і біржових торгах. Поточна ціна певної валюти залежить від поєднання попиту та пропозиції на неї. Якщо попит, наприклад, на американські купюри перевищує пропозицію, їх вартість зростає. В іншому випадку відбувається зниження ціни «вічнозелених».

Оскільки економіки США і Євросоюзу знаходяться на високому рівні, ціна їх грошей досить стабільна. Однак навіть короткочасні коливання протягом декількох днів дозволяють виграти на різниці курсу.

Чому обміняти євро до долара вигідно саме у нас?

Вигідне для клієнтів котирування євро до долара нам вдається підтримувати за рахунок особливої політики компанії. Більшість обмінників встановлюють високу курсову різницю валют, що дозволяє їм максимально заробити на кожній окремій операції. У той час, як ми намагаємося виграти на нарощуванні бази клієнтів, привабливих умовах співробітництва і завоюванні високої репутації. Завдяки подібній політиці все валютні операції в наших обмінниках вигідні як нашим клієнтам, так і для самої компанії.

У своїй роботі ми гарантуємо:

 • вигідні курси валют; 
 • значні обсяги резервів грошових знаків;
 • безпеку фінансових операцій, надійний захист від технічних неполадок і зломів;
 • анонімність операцій, заборона на передачу персональних даних клієнтів третім особам або організаціям;
 • професійне обслуговування, готовність завжди піти назустріч побажанням клієнтів.

Щоб допомогти клієнтам отримувати найсвіжіші та актуальні дані по вартості грошових знаків, ми пропонуємо скористатися інформацією на нашому сайті. Тут в режимі 24/7 відбувається оновлення графіку динаміки курсу продажу і покупки валют, причому відстежити коливання можна як за добу, так і за весь минулий тиждень. Якщо ви очікуєте певного рівня ціни і не хочете витрачати час на моніторинг, скористайтеся опцією «Повідомити мене». У цьому випадку інформація про досягнення заданого курсу прийде безпосередньо на ваш e-mail. Це дуже зручно і дозволяє заощадити свій час.

Процес обміну валюти в Сумах

Наш обмінник розташований в Сумах в зручному місці за адресою: вул. Набережна річки Стрілки, зупинка громадського транспорту №7 «Колгоспний ринок». Він працює щодня без вихідних. Для здійснення угоди ви можете відразу підійти в обмінний пункт або ж зателефонувати за вказаними номерами телефону і домовитися про операцію на конкретну суму. Поточний курс долара до євро ви завжди можете дізнатися на нашому сайті і заздалегідь визначити необхідну кількість грошей для конвертації.

Крім традиційного валютного обміну ми пропонуємо скористатися переказом коштів між онлайн-гаманцями різних платіжних систем, Аа також безготівковими перекладами на банківські рахунки і роботою з блокчейн-валютами. Для отримання додаткового доходу рекомендуємо взяти участь в нашій партнерській програмі. Тоді за кожну транзакцію, здійснену залученими рефералами, ви отримаєте премію.

Ми чекаємо вас в наших обмінних пунктах, розташованих в Сумах, Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі та ще 13 містах України. У нас ви завжди зможете обміняти грошові кошти швидко, вигідно і абсолютно безпечно.