0800331286

Курс долара в Сумах сьогодні

USD/UAH
  •  

У багатьох українців на руках є готівка в іноземній валюті. Деякі заробляють в доларах США, інші створюють у них накопичення. У будь-якому випадку співвітчизники можуть перевести долари в гривні і назад, не витрачаючи на це зайвих зусиль і коштів. Головне - правильно вибрати спосіб обміну валюти. Банківські установи зазвичай не пропонують клієнтам оптимальних умов. Не всім підходять і сервіс онлайн-обміну, тому найвигіднішим і швидким варіантом перетворити гривні в долари і назад вважається обмінник. Мережа наших пунктів охоплює всю Україну. Гнучка тарифна політика, зручне місце розташування і режим роботи - завдяки цьому нас вибирають сотні жителів і гостей Сум.

Як відстежувати курс гривні до долара?

Щодня курс гривні до долара встановлюється Національним банком України. Він залежить від стану вітчизняної економіки, відносин з іншими країнами та ситуації в світі в цілому.

Офіційний курс долара служить основою для встановлення умов обміну банками та іншими організаціями, зайнятими на валютному ринку. Щоб продати долари з максимальною вигодою, необхідно відстежувати співвідношення валют.

Більшість банків і обмінників розміщують дані про продаж і купівлю пари долар/гривня на своїх сайтах і сторінках у соцмережах, але не завжди ця інформація є відповідною до реального обмінного курсу. Наш сайт надає найсвіжіші відомості про те, скільки становить курс долара до гривні на поточний момент. Крім того, тут же ви можете відстежити динаміку його зміни за тиждень або добу.

Якщо у вас немає можливості часто заходити на сайт, ми пропонуємо підписатися на розсилку. Натисніть на кнопку «Стежити за змінами» і залиште електронну адресу. Так ви регулярно будете отримувати дані про обмінний курс обраної валютної пари.

Як продати і купити долар в Сумах?

Вам не доведеться їхати в столицю, щоб продати і купити долар, адже Суми можуть запропонувати кілька варіантів обміну:

  1. Онлайн-обмінники підходять тим, хто звик мати справу з безготівковим платежами. Наш партнер obmenat.com проводить швидкі перекази між електронними гаманцями та банківськими картами.
  2. Щоб перевести гривні в долари готівкою, можна скористатися послугами одного з банків. Однак в цьому випадку не слід розраховувати на вигідний обмін. Більшість банків при встановленні співвідношення гривня/долар керуються необхідністю отримання прибутку, при цьому банківський сектор не може похвалитися гнучкістю тарифної політики. Перетворити долари в гривні без суттєвої переплати тут не вийде.
  3. При виборі способу купівлі-продажу USD слід бути обережним. Насторожити повинні занадто привабливі умови, адже це ознаки незаконної діяльністі. Зазвичай саме неофіційні «міняйли» встановлюють завищений курс долара: «чорний ринок» не вимагає сплати податків і надання гарантій. Приносячи їм гроші, ви ризикуєте як фінансами, так і особисто.
  4. Оптимальний спосіб купівлі-продажу іноземної валюти - використання обмінних пунктів. Кращим вибором буде один з наших обмінників. Не тільки в столиці, але і в інших регіонах ми пропонуємо максимально вигідний курс долара, Суми тут не відносяться до винятків. Є в нас і інші плюси, які дозволяють нам зберігати стійкі позиції на ринку валютно-фінансових операцій з фізичними особами.

Переваги обміну долар/гривня у нас

Мета нашої діяльності - не разовий прибуток, а залучення якомога більшої кількості постійних клієнтів, тому зазвичай у нас кращий курс долара до гривні в Сумах в порівнянні з іншими аналогічними пропозиціями. Зростаючий оборот щоденних операцій дозволяє нам встановлювати комісійні на мінімальному рівні.

Ми впевнені, що співпраця повинна ґрунтуватися на довірі, тому наші умови обміну абсолютно прозорі. На сайті завжди можна знайти всю необхідну інформацію. У нас при конвертації гривні в долари в Сумах ви ніколи не зіштовхнетеся з прихованими комісіями.

Якщо вам потрібно провести валютну операцію на зазначених на сайті умовах, залиште попередню заявку. Зробити це можна на сайті в часи роботи каси. Натисніть на відповідну кнопку і протягом 60 хвилин курс долара буде «заморожений». За цей час ви спокійно доберетеся до офісу.

До важливих плюсів відноситься комфортний робочий графік каси без вихідних і перерв. Зручне місце розташування дозволяє заощадити час.

Ще одна наша перевага - турбота про вашу безпеку. Персональні відомості, отримані при заповненні заявки і прийомі/здачі грошових знаків, зберігаються у відповідності до чинного законодавства та не підлягають несанкціонованій передачі на сторону. Офіс обладнаний захисною системою, яка відповідає всім сучасним стандартам безпеки.